Що може завадити стати девелопером?

Всі професії важливі, всі професії потрібні. Особливо, коли ми говоримо про спеціальність, яка здатна поєднати в собі вміння цілої команди спеціалісті в одній особі. Заінтриговані?
Всі професії важливі, всі професії потрібні. Особливо, коли ми говоримо про спеціальність, яка здатна поєднати в собі вміння цілої команди спеціалісті в одній особі. Заінтриговані?

Веб-розробник (він же Web Developer) – не просто сірий кардинал в грізній армії IT спеціалістів. Це особа, що володіє одним із найширших спектрів знань та може вирішувати завдання із різних сфер IT.

Але є ряд причин, через які Ви не зможете стати девелопером. Наприклад, такі:
1. Ви досі вважаєте, що веб-розробник і веб-дизайнер – це одне і те саме.
Тексту на спростування цієї хибної думки в нас вистачило аж на цілу нову статтю, яку Ви знайдете тут.
2. Ви хочете стати розробником за місяць.
Шлях істинного девелопера тернистий і не завершується, мабуть, ніколи. Для цього підійде щонайменше багатомісячний інтенсивний курс, який зможе ознайомити Вас із основами. Проте, кар'єра розробника має велику кількість етапів. На якому із них зупинитись, вирішувати, безперечно, Вам.
3. Ви не готові вчитись.
Вчаться девелопери довго. Частіш за все – впродовж усього життя, або ж всієї професійної діяльності. Незалежно від того, що Ви обрали фронт-енд чи бек-енд, у Вас постійно виникатимуть запитання, на які шукатимете рішення та нововведення, які треба буде розуміти та зважати на них. Зупиняючись у навчанні Ви ризикуєте залишитись далеко на узбіччі веб-девелопменту.
4. Ви дуже впертий гуманітарій.
Нехай це не буде шовінізмом, проте такій людині буде важко стати веб-девелопером. Навіть найскладніші задачі у програмуванні мають логічне вирішення, тому без аналітичного складу розуму, вони будуть даватися складно. Будьте готові до того, що Ви будете проводити години над вирішенням складних головоломок і дайте собі чесну відповідь чи дійсно готові до цього.
5. Ви не вмієте працювати в команді.
Якщо до коду Ви прийшли із мізантропічних міркувань, нам доведеться Вас розчарувати. Написання коду зазвичай – це командна робота. Тому постійний контакт із людьми та вникнення у чужий код – це звичні будні розробника. Окрім того, Ви зіткнетесь із тим, що Ваші думки треба буде представляти та вигідно презентувати ідеї. Саме тому, найуспішнішими розробниками стають програмісти із розвинутими лідерськими якостями.
6. Ви надто любите бібліотеки.
Смертний гріх програміста – плагіни і бібліотеки. Зазвичай вони бувають досить корисними, проте часто їх використовують аж надто часто у місцях, де можна було б обійтись без них. Тому любов до jQuery і т.д. – це добре, але пам'ятайте також про навантаження, яке вони створюють на сторінці.
7. Ви ігноруєте адаптивність.
Чим більше гаджети входять в наше життя, тим важче залишатись осторонь потреби в адаптивному дизайні. Статистика говорить, що кількість запитів із мобільних телефонів вперто випереджує відвідування зі стаціонарних комп'ютерів, тому майте на увазі, що Ваші клієнти, скоріш за все, очікують отримати якісний і сучасний результат із коректним відображенням на всіх пристроях.
Якщо ж Ваш ентузіазм не встиг погаснути в процесі читання – шанси таки є. Тому збирайте все Ваше натхнення, цілеспрямованість та впертість і записуйтесь на курс Web-розробників від Logos IT Academy. Тут Ви дізнаєтесь все необхідне про HTML/CSS, JavaScript, MySQL, UI/UX та SEO для успішного початку кар'єри в IT!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy